Oferta pracy- Dyrektor Handlowy/ Zakupów

22 SIE 2018

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży/ Zakupów. Miejsce pracy- OBORNIKI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów wraz z negocjowaniem warunków handlowych.


Dyrektor Sprzedaży będzie odpowiedzialny za współuczestnictwo w projektowaniu, wdrażaniu oraz nadzorowaniu strategii sprzedaży oraz budowę i sprawną koordynację podległego zespołu. Zarządzanie relacjami z obecnymi i przyszłymi klientami oraz analiza rynku i konkurencji będą obejmowały zakres codziennych obowiązków.

 

Adekwatny kandydat powinien posiadać kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze sprzedaży w branży FMCG; Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, interpersonalne, analityczne oraz zarządzania zespołem. Umiejętność rozwijania oraz prowadzenia efektywnej polityki zakupowej. Dobrą organizację pracy oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu. Ważne prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.


Poszukujemy osoby nastawionej na osiąganie wyników, o bardzo dobrej organizacji pracy oraz swobodnie posługującej się językiem angielskim.

 

Oferujemy stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia, wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju.

 

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prosimy o kontakt i przesłanie nam swoje aktualne CV.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

 

Powrót

potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń
501 389 248
Znajdź nas także na

Znajdź nas
Katolik Group Sp. z o.o.
ul. Okrzei 21
48-130 Kietrz
Sprawdź na mapie
© Katolik Group Sp z o. o.
Wykonanie: SAKOWWW