KATOLIK GROUP - znalazł nową przestrzeń dla swojego biznesu

12 WRZ 2018

W raciborskiej strefie gospodarczej firma KATOLIK GROUP nabyła działkę budowlaną, na której już niebawem powstanie nowoczesna hala produkcyjno- magazynowa oraz biurowiec. Zamontowane będą nowoczesne linie produkcyjne do oczyszczania ziaren. Nowa przestrzeń dla biznesu, to nowe możliwości dla firmy i rozszerzenie horyzontów handlowych. 

 

Projekt budowy nowej hali jest już zatwierdzony, co oznacza, że niedługo przy ul. Komunalnej powstanie nowa, licząca 4500 mkw hala produkcyjno- magazynowa oraz biurowiec o powierzchni 700 mkw. To 4 razy więcej powierzchni niż zajmowanej obecnie w Kietrzu. 

 

Do strefy gospodarczej przeniesiona zostanie cała produkcja, która aktualnie znajduje się w Olkuszu. Liczba nowoczesnych maszyn do czyszczenia ziaren siemienia lnianego, gorczycy, maku czy sezamu zostanie uzupełniona o kolejny taki sprzęt. Co jeszcze bardziej zwiększy moce przerobowe firmy. Maszyny pracujące w Olkuszu oczyszczają 12,5 tys. ton ziaren w miesiącu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu X-RAY  ziarna zostają oczyszczone do jakości 99,98 proc. 

 

Dlaczego firma, której główna siedziba znajduje się w Kietrzu wybrała właśnie Racibórz?
O tym dowiemy się z filmu link tutaj

 

***
KATOLIK GROUP  - to globalny dystrybutor dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa standardowych oraz BIO. Firma nastawiona jest na ciągły rozwój. Już niebawem rozpocznie się budowa nowej przestrzeni biznesowej w Raciborskiej Strefie Gospodarczej przy ul. Komunalnej. Obecnie swoją główną siedzibę ma w Kietrzu, posiada także oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania ziaren w Olkuszu. Rocznie importuje aż 15 tysięcy ton siemienia lnianego, co pozwala firmie wieść prym wśród tego typu przedsiębiorstw w kraju.

Powrót

potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń
501 389 248
Znajdź nas także na

Znajdź nas
Katolik Group Sp. z o.o.
ul. Okrzei 21
48-130 Kietrz
Sprawdź na mapie
© Katolik Group Sp z o. o.
Wykonanie: SAKOWWW