O firmie

Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klienta, które uzyskujemy dzięki dobrej organizacji naszej pracy, elastyczności, terminowości oraz najwyższej jakości świadczonych usług oraz dostarczanych produktów.

KATOLIK Group Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku w sektorze spożywczym od prawie 30 lat. Zajmujemy się bezpośrednim importem oraz dystrybucją dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy zajmujące się handlem detalicznym, przetwórstwem oraz konfekcjonowaniem, które znajdą u nas ofertę idealnie dostosowaną do swoich potrzeb.

Odbiorcami naszych produktów i surowców są duże sieci handlowe, hurtownie, zakłady przemysłu spożywczego oraz specjalistyczne hurtownie branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej.

Jesteśmy młodym zespołem, ludźmi z pasją, wiedzą i ambicjami. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, a także poszukujemy nowych rozwiązań oraz produktów. Duże doświadczenie, pozytywna energia oraz wysoka jakość surowców są podstawą zaufania naszych Klientów.

 

demo-attachment-373-Group_134

Najwyższa jakość

Dzięki intensywnej rozbudowie powierzchni składowania, wysokim standardom przechowywania, przestrzeganiu surowych norm jakościowych, wyborze tylko sprawdzonych dostawców oraz wykwalifikowanej załodze możemy zapewnić, że właściwości spożywcze naszych produktów stoją na najwyższym poziomie. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 22000:2005.

Nasze doświadczenie oparte na wieloletniej praktyce w handlu pozwala nam na utrzymywanie się w czołówce polskich przedsiębiorstw tego sektora. W 2016 roku zajęliśmy I miejsce w konkursie Diamentów Forbesa w kategorii średnich przedsiębiorstw. Aby zapoznać się z paletą naszych produktów, zapraszamy do zakładki „Oferta”.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej siedziby w Kietrzu oraz do oddziału w Obornikach Śląskich. Pracownicy działu sprzedaży chętnie służą pomocą i fachową poradą. Więcej informacji teleadresowych znajdą Państwo w zakładce „Kontakt".

Najnowsze technologie

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną do czyszczenie siemienia lnianego w Olkuszu. Rocznie importujemy aż 15 tysięcy ton siemienia lnianego, co pozwala firmie wieść prym wśród tego typu przedsiębiorstw w Polsce.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Już niebawem rozpocznie się budowa nowej przestrzeni biznesowej w Raciborskiej Strefie Gospodarczej. Powstanie tam hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 4500 mkw oraz biurowiec liczący 700 mkw powierzchni użytkowej.

Naszą misją jest dostarczanie żywności najwyższej jakości mającej korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, a także rozwijanie długoterminowych, uczciwych relacji z naszymi partnerami poprzez indywidualne i profesjonalne podejście do każdego z nich.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze marki

demo-attachment-373-Group_134
logo

Frutavita

>>
logo (1)

Robaki z paki

>>
opto

Opto Electronic

>>

Czy wiesz, że...