Optoelectronic-na-targach-krotka-historia

Katolik Group i OptoElectronic – Innowacje i technologia w centrum uwagi

Z radością informujemy o kolejnym ważnym kroku w rozwoju Katolik Group – nawiązaniu strategicznego partnerstwa z firmą OptoElectronic, jednym z czołowych graczy w branży optoelektroniki w Polsce. Kontynuując misję poszerzania horyzontów i wchodzenia w nowe segmenty rynku, Katolik Group decyduje się na współpracę z firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach światłowych min. sortowniki optyczne  oraz maszyny x-ray

OptoElectronic, z ugruntowaną pozycją na rynku w zakresie technologii optoelektronicznych, dzięki tej współpracy ma możliwość rozszerzenia swojego zasięgu działania i wejścia w nowe segmenty rynku, wykorzystując doświadczenie i wsparcie Katolik Group.

„To ważny moment dla naszej firmy. Uważamy, że współpraca z tak uznawanym partnerem, jakim jest Katolik Group, pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć nasze technologie i oferować klientom jeszcze lepsze, innowacyjne rozwiązania” – podkreśla przedstawiciel OptoElectronic Marcin Kalis.

Z kolei Katolik Group widzi w tym partnerstwie nie tylko rozwój biznesowy, ale przede wszystkim dostęp do nowych, zaawansowanych technologii, które można wdrożyć w różnych segmentach działalności firmy. „Dla nas innowacje to klucz do sukcesu. Współpraca z OptoElectronic otwiera przed nami nowe, fascynujące możliwości” – dodaje przedstawiciel Katolik Group.

W najbliższym czasie obie firmy planują przedstawić pierwsze wspólne projekty i inicjatywy, które staną się połączeniem wiedzy i doświadczenia obu firm. Oczekiwania są wysokie, a rynkowy entuzjazm wobec tej współpracy rośnie.

Zachęcamy do śledzenia stron obu firm, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi tej ekscytującej kolaboracji.

Obecne produkty z linii OptoElectronic:

JEDNOSTKA PAKUJĄCA FAG – 750

Polautomatyczna waga PUD25-GP tlo

Półautomatyczna waga PUD 25-GP

Pompa Ciepła DC - R32 wer 2

Pompa ciepła DC – R32

Pompa ciepła R290

SORTOWNIK KOLORÓW ZIAREN

SORTOWNIK OPTYCZNY PLASTIKU KOLOROWEGO

szafa-hydrauliczna

Szafa hydrauliczna TORRA

Comments are closed.